UVR2CR47MEA
NichiconNichicon
UVR2CR47MEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVR2CR47MEA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 160V RADIAL
Fitxak: 1.UVR2CR47MEA.pdf2.UVR2CR47MEA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UVR2CR47MEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVR2CR47MEA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 160V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5225 pcs Datuen fitxa 1.UVR2CR47MEA.pdf2.UVR2CR47MEA.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UVR Ripple Current @ maiztasuna baxua 15mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 24mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 0.47µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 0.47µF eskaerak General Purpose