UVR1J681MHD1TO
NichiconNichicon
UVR1J681MHD1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVR1J681MHD1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UVR1J681MHD1TO.pdf2.UVR1J681MHD1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
UVR1J681MHD1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVR1J681MHD1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 135565 pcs Datuen fitxa 1.UVR1J681MHD1TO.pdf2.UVR1J681MHD1TO.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa -
Series UVR balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 680µF eskaerak General Purpose