UVR1J470MED
NichiconNichicon
UVR1J470MED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVR1J470MED
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UVR1J470MED.pdf2.UVR1J470MED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UVR1J470MEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVR1J470MED fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 359185 pcs Datuen fitxa 1.UVR1J470MED.pdf2.UVR1J470MED.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UVR Ripple Current @ maiztasuna baxua 170mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 340mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-1123
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVR1J471MHA
UVR1J471MHA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 6102 pcs
Deskarga: UVR1J471MHA.pdf
RFQ
UVR1J470MED1TA
UVR1J470MED1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 1545318 pcs
Deskarga: UVR1J470MED1TA.pdf
RFQ
UVR1J471MHD1TO
UVR1J471MHD1TO
Deskarga: UVR1J471MHD1TO.pdf
UVR1J470MEA
UVR1J470MEA
Deskarga: UVR1J470MEA.pdf
UVR1J470MED1TD
UVR1J470MED1TD