UVR1H4R7MDD1TD
NichiconNichicon
UVR1H4R7MDD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVR1H4R7MDD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UVR1H4R7MDD1TD.pdf2.UVR1H4R7MDD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
UVR1H4R7MDD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVR1H4R7MDD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1949713 pcs Datuen fitxa 1.UVR1H4R7MDD1TD.pdf2.UVR1H4R7MDD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UVR Ripple Current @ maiztasuna baxua 40mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 80mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 4.7µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVR1H4R7MDA
UVR1H4R7MDA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 4413 pcs
Deskarga: UVR1H4R7MDA.pdf
RFQ
UVR1H4R7MDD
UVR1H4R7MDD
fabrikatzaileak: Nichicon