UVR1H3R3MDD1TD
NichiconNichicon
UVR1H3R3MDD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVR1H3R3MDD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UVR1H3R3MDD1TD.pdf2.UVR1H3R3MDD1TD.pdf
  • Mezua
UVR1H3R3MDD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVR1H3R3MDD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1771050 pcs Datuen fitxa 1.UVR1H3R3MDD1TD.pdf2.UVR1H3R3MDD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UVR Ripple Current @ maiztasuna baxua 35mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 70mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5921-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 3.3µF