UVR1E471MPA
NichiconNichicon
UVR1E471MPA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVR1E471MPA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UVR1E471MPA.pdf2.UVR1E471MPA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UVR1E471MPAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVR1E471MPA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3841 pcs Datuen fitxa 1.UVR1E471MPA.pdf2.UVR1E471MPA.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UVR Ripple Current @ maiztasuna baxua 550mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 825mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 470µF eskaerak General Purpose