UVP2A100MPD1TA
NichiconNichicon
UVP2A100MPD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVP2A100MPD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UVP2A100MPD1TA.pdf2.UVP2A100MPD1TA.pdf
  • Mezua
UVP2A100MPD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVP2A100MPD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 560888 pcs Datuen fitxa 1.UVP2A100MPD1TA.pdf2.UVP2A100MPD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UVP Ripple Current @ maiztasuna baxua 71mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 142mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 10µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 10µF eskaerak General Purpose