UVP1E4R7MDD
NichiconNichicon
UVP1E4R7MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVP1E4R7MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UVP1E4R7MDD.pdf2.UVP1E4R7MDD.pdf
  • Mezua
UVP1E4R7MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVP1E4R7MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 249858 pcs Datuen fitxa 1.UVP1E4R7MDD.pdf2.UVP1E4R7MDD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UVP balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-17355
UVP1E4R7MDD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4.7µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVP1E4R7MDD1TD
UVP1E4R7MDD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 1049411 pcs
Deskarga: UVP1E4R7MDD1TD.pdf
RFQ
UVP1E4R7MDD1TA
UVP1E4R7MDD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon