UVP1C221MPD1TD
NichiconNichicon
UVP1C221MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVP1C221MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UVP1C221MPD1TD.pdf2.UVP1C221MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UVP1C221MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVP1C221MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 387955 pcs Datuen fitxa 1.UVP1C221MPD1TD.pdf2.UVP1C221MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UVP Ripple Current @ maiztasuna baxua 275mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 412.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-12683-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 220µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVP1C220MDD
UVP1C220MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 308581 pcs
Deskarga: UVP1C220MDD.pdf
RFQ
UVP1C102MHD1TO
UVP1C102MHD1TO
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 247790 pcs
Deskarga: UVP1C102MHD1TO.pdf
RFQ
UVP1C221MPD
UVP1C221MPD
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL