UVP0J221MPD
NichiconNichicon
UVP0J221MPD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVP0J221MPD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UVP0J221MPD.pdf2.UVP0J221MPD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UVP0J221MPDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVP0J221MPD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 243127 pcs Datuen fitxa 1.UVP0J221MPD.pdf2.UVP0J221MPD.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UVP Ripple Current @ maiztasuna baxua 215mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 322.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16121
UVP0J221MPD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 220µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVP0J222MHD
UVP0J222MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 156363 pcs
Deskarga: UVP0J222MHD.pdf
RFQ
UVP0J221MPD1TA
UVP0J221MPD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 910791 pcs
Deskarga: UVP0J221MPD1TA.pdf
RFQ
UVP0J221MPD1TD
UVP0J221MPD1TD