UVK1V103MRD
NichiconNichicon
UVK1V103MRD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVK1V103MRD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UVK1V103MRD.pdf2.UVK1V103MRD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
UVK1V103MRDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVK1V103MRD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26440 pcs Datuen fitxa 1.UVK1V103MRD.pdf2.UVK1V103MRD.pdf
tolerantzia 10000µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.394" (10.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm) Series UVK
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can
Pitch - Connector 35V Pakete / kasua -
Beste izenak 493-12415
UVK1V103MRD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Capacitors kopurua 3.7A Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia UVK1V103MRD
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia -
Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm) Zabaldutako deskribapena 10000µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 35V RADIAL
eskaerak 2000 Hrs @ 85°C