UVK1J221MPD
NichiconNichicon
UVK1J221MPD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVK1J221MPD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UVK1J221MPD.pdf2.UVK1J221MPD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
UVK1J221MPDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVK1J221MPD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 540721 pcs Datuen fitxa 1.UVK1J221MPD.pdf2.UVK1J221MPD.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UVK Ripple Current @ maiztasuna baxua 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 735mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose