UVK1A221MDD
NichiconNichicon
UVK1A221MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVK1A221MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UVK1A221MDD.pdf2.UVK1A221MDD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UVK1A221MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVK1A221MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 433112 pcs Datuen fitxa 1.UVK1A221MDD.pdf2.UVK1A221MDD.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UVK Ripple Current @ maiztasuna baxua 220mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 330mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-17327
UVK1A221MDD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 220µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVK1A222MPD
UVK1A222MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 155848 pcs
Deskarga: UVK1A222MPD.pdf
RFQ
UVK1A221MDD1TA
UVK1A221MDD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL