UUX1J101MNL1GS
NichiconNichicon
UUX1J101MNL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUX1J101MNL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 63V SMD
Fitxak: 1.UUX1J101MNL1GS.pdf2.UUX1J101MNL1GS.pdf3.UUX1J101MNL1GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UUX1J101MNL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUX1J101MNL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 63V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UUX Ripple Current @ maiztasuna baxua 320mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 416mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-7453-2
493-9626-2-ND
UUX1J101MNL1GS-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 100µF