UUX0J221MCL6GS
NichiconNichicon
UUX0J221MCL6GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUX0J221MCL6GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
Fitxak: 1.UUX0J221MCL6GS.pdf2.UUX0J221MCL6GS.pdf3.UUX0J221MCL6GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UUX0J221MCL6GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUX0J221MCL6GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UUX Ripple Current @ maiztasuna baxua 121mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 157.3mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-9602-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 220µF