UUT1HR22MCL1GS
NichiconNichicon
UUT1HR22MCL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUT1HR22MCL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.22UF 20% 50V SMD
Fitxak: 1.UUT1HR22MCL1GS.pdf2.UUT1HR22MCL1GS.pdf3.UUT1HR22MCL1GS.pdf
  • Mezua
UUT1HR22MCL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUT1HR22MCL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.22UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series UUT Ripple Current @ maiztasun handia 3.9mA @ 10kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak 493-6259-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 0.22µF eskaerak General Purpose