UUT1E330MCL1GS
NichiconNichicon
UUT1E330MCL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUT1E330MCL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
Fitxak: 1.UUT1E330MCL1GS.pdf2.UUT1E330MCL1GS.pdf3.UUT1E330MCL1GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
UUT1E330MCL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUT1E330MCL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UUT Ripple Current @ maiztasuna baxua 48mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 72mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-6251-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33µF