UUP1HR33MCL1GS
NichiconNichicon
UUP1HR33MCL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUP1HR33MCL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.33UF 20% 50V SMD
Fitxak: 1.UUP1HR33MCL1GS.pdf2.UUP1HR33MCL1GS.pdf3.UUP1HR33MCL1GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
UUP1HR33MCL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUP1HR33MCL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.33UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series UUP Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.2mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-9557-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 0.33µF