UUN0J102MNQ1MS
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUN0J102MNQ1MS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
Fitxak: 1.UUN0J102MNQ1MS.pdf2.UUN0J102MNQ1MS.pdf3.UUN0J102MNQ1MS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
UUN0J102MNQ1MSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUN0J102MNQ1MS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UUN Ripple Current @ maiztasuna baxua 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 575mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose