UUJ2G330MRQ1MS
NichiconNichicon
UUJ2G330MRQ1MS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUJ2G330MRQ1MS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 400V SMD
Fitxak: UUJ2G330MRQ1MS.pdf
  • Mezua
UUJ2G330MRQ1MSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUJ2G330MRQ1MS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 400V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4653 pcs Datuen fitxa UUJ2G330MRQ1MS.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.831" L x 0.831" W (21.10mm x 21.10mm) Tamaina / dimentsioa 0.787" Dia (20.00mm)
Series UUJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 160mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 256mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.886" (22.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 33µF eskaerak General Purpose