UUJ2D680MNQ1ZD
NichiconNichicon
UUJ2D680MNQ1ZD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUJ2D680MNQ1ZD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 200V SMD
Fitxak: 1.UUJ2D680MNQ1ZD.pdf2.UUJ2D680MNQ1ZD.pdf3.UUJ2D680MNQ1ZD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
160 pcs
  • Mezua
UUJ2D680MNQ1ZDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUJ2D680MNQ1ZD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 200V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UUJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 330mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tray Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.886" (22.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 68µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 68µF