UUJ2C680MNQ6ZD
NichiconNichicon
UUJ2C680MNQ6ZD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUJ2C680MNQ6ZD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 160V SMD
Fitxak: 1.UUJ2C680MNQ6ZD.pdf2.UUJ2C680MNQ6ZD.pdf3.UUJ2C680MNQ6ZD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
240 pcs
  • Mezua
UUJ2C680MNQ6ZDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUJ2C680MNQ6ZD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 160V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UUJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 320mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tray Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.886" (22.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 68µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 68µF