UUG2W4R7MNQ1ZD
NichiconNichicon
UUG2W4R7MNQ1ZD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUG2W4R7MNQ1ZD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 450V SMD
Fitxak: 1.UUG2W4R7MNQ1ZD.pdf2.UUG2W4R7MNQ1ZD.pdf3.UUG2W4R7MNQ1ZD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
350 pcs
  • Mezua
UUG2W4R7MNQ1ZDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUG2W4R7MNQ1ZD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 450V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UUG Ripple Current @ maiztasuna baxua 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 184mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tray
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 4.7µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 4.7µF eskaerak General Purpose