UUG2G470MRQ1MS
NichiconNichicon
UUG2G470MRQ1MS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUG2G470MRQ1MS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 400V SMD
Fitxak: UUG2G470MRQ1MS.pdf
  • Mezua
UUG2G470MRQ1MSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUG2G470MRQ1MS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 400V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3928 pcs Datuen fitxa UUG2G470MRQ1MS.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.831" L x 0.831" W (21.10mm x 21.10mm) Tamaina / dimentsioa 0.787" Dia (20.00mm)
Series UUG Ripple Current @ maiztasuna baxua 430mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.886" (22.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 47µF