UUG1E102MNQ1MS
NichiconNichicon
UUG1E102MNQ1MS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUG1E102MNQ1MS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 25V SMD
Fitxak: 1.UUG1E102MNQ1MS.pdf2.UUG1E102MNQ1MS.pdf3.UUG1E102MNQ1MS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
UUG1E102MNQ1MSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUG1E102MNQ1MS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UUG Ripple Current @ maiztasuna baxua 820mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 943mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-7421-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1000µF