UUG1C222MNQ6MS
NichiconNichicon
UUG1C222MNQ6MS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUG1C222MNQ6MS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 16V SMD
Fitxak: 1.UUG1C222MNQ6MS.pdf2.UUG1C222MNQ6MS.pdf3.UUG1C222MNQ6MS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
UUG1C222MNQ6MSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUG1C222MNQ6MS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 16V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UUG Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.15A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.3225A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-17478-6
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.886" (22.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 2200µF