UUE1E331MNS1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUE1E331MNS1ZD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Fitxak: 1.UUE1E331MNS1ZD.pdf2.UUE1E331MNS1ZD.pdf3.UUE1E331MNS1ZD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
280 pcs
  • Mezua
UUE1E331MNS1ZDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUE1E331MNS1ZD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UUE Ripple Current @ maiztasuna baxua 502.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 750mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 330µF