UUD1E151MNR1GS
NichiconNichicon
UUD1E151MNR1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUD1E151MNR1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 25V SMD
Fitxak: 1.UUD1E151MNR1GS.pdf2.UUD1E151MNR1GS.pdf3.UUD1E151MNR1GS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UUD1E151MNR1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUD1E151MNR1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UUD Ripple Current @ maiztasuna baxua 225mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 450mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant inpedantzia 170 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 150µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 150µF