UUD1A680MCL1GS
NichiconNichicon
UUD1A680MCL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUD1A680MCL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 10V SMD
Fitxak: 1.UUD1A680MCL1GS.pdf2.UUD1A680MCL1GS.pdf3.UUD1A680MCL1GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
UUD1A680MCL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUD1A680MCL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UUD Ripple Current @ maiztasuna baxua 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 230mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-2247-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 440 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 68µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 68µF eskaerak General Purpose