UTT1V100MDD1TP
NichiconNichicon
UTT1V100MDD1TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTT1V100MDD1TP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UTT1V100MDD1TP.pdf2.UTT1V100MDD1TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
UTT1V100MDD1TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTT1V100MDD1TP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 156597 pcs Datuen fitxa 1.UTT1V100MDD1TP.pdf2.UTT1V100MDD1TP.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UTT Ripple Current @ maiztasuna baxua 29.6mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 74mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10411-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 4 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 10µF eskaerak General Purpose