UTT1H3R3MDD1TP
NichiconNichicon
UTT1H3R3MDD1TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTT1H3R3MDD1TP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UTT1H3R3MDD1TP.pdf2.UTT1H3R3MDD1TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
UTT1H3R3MDD1TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTT1H3R3MDD1TP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 181368 pcs Datuen fitxa 1.UTT1H3R3MDD1TP.pdf2.UTT1H3R3MDD1TP.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series UTT Ripple Current @ maiztasuna baxua 8.7mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 29mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10408-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 20 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 3.3µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UTT1H4R7MDD1TP
UTT1H4R7MDD1TP
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 143838 pcs
Deskarga: UTT1H4R7MDD1TP.pdf
RFQ
UTT1H3R3MDD
UTT1H3R3MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL