UTT1C100MDD1TP
NichiconNichicon
UTT1C100MDD1TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTT1C100MDD1TP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UTT1C100MDD1TP.pdf2.UTT1C100MDD1TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
UTT1C100MDD1TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTT1C100MDD1TP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 904512 pcs Datuen fitxa 1.UTT1C100MDD1TP.pdf2.UTT1C100MDD1TP.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series UTT Ripple Current @ maiztasuna baxua 18.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 46mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10390-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 7.4 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 10µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UTT1C151MPD
UTT1C151MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 128537 pcs
Deskarga: UTT1C151MPD.pdf
RFQ
UTT1C100MDD
UTT1C100MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL