UTS0J101MDD1TP
NichiconNichicon
UTS0J101MDD1TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTS0J101MDD1TP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UTS0J101MDD1TP.pdf2.UTS0J101MDD1TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
UTS0J101MDD1TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTS0J101MDD1TP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 810491 pcs Datuen fitxa 1.UTS0J101MDD1TP.pdf2.UTS0J101MDD1TP.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UTS Ripple Current @ maiztasuna baxua 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 100mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose