UTM1C101MPD1TD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTM1C101MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UTM1C101MPD1TD.pdf2.UTM1C101MPD1TD.pdf
  • Mezua
UTM1C101MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTM1C101MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4066 pcs Datuen fitxa 1.UTM1C101MPD1TD.pdf2.UTM1C101MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UTM balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.827" (21.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UTM1C100MED1TD
UTM1C100MED1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 2924 pcs
Deskarga: UTM1C100MED1TD.pdf
RFQ
UTM1C101MPD
UTM1C101MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL