UTM1A221MPD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTM1A221MPD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: UTM1A221MPD.pdf
  • Mezua
UTM1A221MPDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTM1A221MPD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5452 pcs Datuen fitxa UTM1A221MPD.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UTM balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.827" (21.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UTM1A331MHD
UTM1A331MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 3949 pcs
Deskarga: UTM1A331MHD.pdf
RFQ
UTM1A221MPD1TD
UTM1A221MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL