USW1E220MDD
NichiconNichicon
USW1E220MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USW1E220MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.USW1E220MDD.pdf2.USW1E220MDD.pdf
  • Mezua
USW1E220MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USW1E220MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 413708 pcs Datuen fitxa 1.USW1E220MDD.pdf2.USW1E220MDD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series USW Ripple Current @ maiztasuna baxua 48mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-16045
USW1E220MDD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 22µF eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
USW1E100MDD1TP
USW1E100MDD1TP
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 1596723 pcs
Deskarga: USW1E100MDD1TP.pdf
RFQ
USW1C470MDD
USW1C470MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 318719 pcs
Deskarga: USW1C470MDD.pdf
RFQ
USW1E220MDD1TE
USW1E220MDD1TE
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL