USW1C101MDD1TE
NichiconNichicon
USW1C101MDD1TE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USW1C101MDD1TE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.USW1C101MDD1TE.pdf2.USW1C101MDD1TE.pdf
  • Mezua
USW1C101MDD1TEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USW1C101MDD1TE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 985249 pcs Datuen fitxa 1.USW1C101MDD1TE.pdf2.USW1C101MDD1TE.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series USW Ripple Current @ maiztasuna baxua 98mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 147mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 100µF eskaerak Audio