UST1HR33MDD
NichiconNichicon
UST1HR33MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UST1HR33MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UST1HR33MDD.pdf2.UST1HR33MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4400 pcs
  • Mezua
UST1HR33MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UST1HR33MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1799227 pcs Datuen fitxa 1.UST1HR33MDD.pdf2.UST1HR33MDD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series UST Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 5.25mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-6053
UST1HR33MDD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 0.33µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UST1HR33MDD1TE
UST1HR33MDD1TE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL