UST1H220MDD1TA
NichiconNichicon
UST1H220MDD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UST1H220MDD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UST1H220MDD1TA.pdf2.UST1H220MDD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
UST1H220MDD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UST1H220MDD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 755609 pcs Datuen fitxa 1.UST1H220MDD1TA.pdf2.UST1H220MDD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UST Ripple Current @ maiztasuna baxua 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 97.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 22µF eskaerak General Purpose