UST0J220MDD1TE
NichiconNichicon
UST0J220MDD1TE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UST0J220MDD1TE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UST0J220MDD1TE.pdf2.UST0J220MDD1TE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
UST0J220MDD1TEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UST0J220MDD1TE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1820773 pcs Datuen fitxa 1.UST0J220MDD1TE.pdf2.UST0J220MDD1TE.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series UST Ripple Current @ maiztasuna baxua 34mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 22µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UST0J101MDD
UST0J101MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 332711 pcs
Deskarga: UST0J101MDD.pdf
RFQ
UST0J221MDD1TA
UST0J221MDD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL