USR1HR47MDD1TP
NichiconNichicon
USR1HR47MDD1TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USR1HR47MDD1TP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.USR1HR47MDD1TP.pdf2.USR1HR47MDD1TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
USR1HR47MDD1TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USR1HR47MDD1TP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2027810 pcs Datuen fitxa 1.USR1HR47MDD1TP.pdf2.USR1HR47MDD1TP.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series USR Ripple Current @ maiztasuna baxua 5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 7.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 0.47µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
USR1V100MDD
USR1V100MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 403450 pcs
Deskarga: USR1V100MDD.pdf
RFQ
USR1HR47MDD
USR1HR47MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL