USR1C221MDD1TE
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USR1C221MDD1TE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 16V THRU HOLE
Fitxak: 1.USR1C221MDD1TE.pdf2.USR1C221MDD1TE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
USR1C221MDD1TEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USR1C221MDD1TE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 16V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 874071 pcs Datuen fitxa 1.USR1C221MDD1TE.pdf2.USR1C221MDD1TE.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series USR Ripple Current @ maiztasuna baxua 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 225mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 220µF