USP1V220MDD1TE
NichiconNichicon
USP1V220MDD1TE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USP1V220MDD1TE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 35V THRU HOLE
Fitxak: 1.USP1V220MDD1TE.pdf2.USP1V220MDD1TE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
USP1V220MDD1TEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USP1V220MDD1TE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 35V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 659638 pcs Datuen fitxa 1.USP1V220MDD1TE.pdf2.USP1V220MDD1TE.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series USP Ripple Current @ maiztasuna baxua 62mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 93mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 22µF