USP1HR33MDD
NichiconNichicon
USP1HR33MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USP1HR33MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.USP1HR33MDD.pdf2.USP1HR33MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
USP1HR33MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USP1HR33MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 318984 pcs Datuen fitxa 1.USP1HR33MDD.pdf2.USP1HR33MDD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series USP Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 5.25mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-17693
USP1HR33MDD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 0.33µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
USP1HR47MDD1TE
USP1HR47MDD1TE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 1116290 pcs
Deskarga: USP1HR47MDD1TE.pdf
RFQ
USP1HR33MDD1TP
USP1HR33MDD1TP
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL