USP1H100MDD1TE
NichiconNichicon
USP1H100MDD1TE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USP1H100MDD1TE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 50V THRU HOLE
Fitxak: 1.USP1H100MDD1TE.pdf2.USP1H100MDD1TE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
USP1H100MDD1TEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USP1H100MDD1TE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 50V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 621433 pcs Datuen fitxa 1.USP1H100MDD1TE.pdf2.USP1H100MDD1TE.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series USP Ripple Current @ maiztasuna baxua 44mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 66mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
USP1H100MDD
USP1H100MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL