USF1V330MDD1TE
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USF1V330MDD1TE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 35V THRU HOLE
Fitxak: 1.USF1V330MDD1TE.pdf2.USF1V330MDD1TE.pdf
  • Mezua
USF1V330MDD1TEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USF1V330MDD1TE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 35V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 667880 pcs Datuen fitxa 1.USF1V330MDD1TE.pdf2.USF1V330MDD1TE.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series USF Ripple Current @ maiztasuna baxua 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 200mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33µF