USF1E100MDD1TE
NichiconNichicon
USF1E100MDD1TE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USF1E100MDD1TE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.USF1E100MDD1TE.pdf2.USF1E100MDD1TE.pdf
  • Mezua
USF1E100MDD1TEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USF1E100MDD1TE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 824111 pcs Datuen fitxa 1.USF1E100MDD1TE.pdf2.USF1E100MDD1TE.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series USF Ripple Current @ maiztasuna baxua 35mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 3.3 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 10µF eskaerak General Purpose