URZ2A3R3MDD1TD
NichiconNichicon
URZ2A3R3MDD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: URZ2A3R3MDD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.URZ2A3R3MDD1TD.pdf2.URZ2A3R3MDD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
URZ2A3R3MDD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia URZ2A3R3MDD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 241126 pcs Datuen fitxa 1.URZ2A3R3MDD1TD.pdf2.URZ2A3R3MDD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series URZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 50mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-11543-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3.3µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 3.3µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
URZ2AR22MDD
URZ2AR22MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL
Stockean: 1062805 pcs
Deskarga: URZ2AR22MDD.pdf
RFQ
URZ2A4R7MDD1TD
URZ2A4R7MDD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Stockean: 963035 pcs
Deskarga: URZ2A4R7MDD1TD.pdf
RFQ
URZ2A3R3MDD
URZ2A3R3MDD
deskribapena: CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL