URZ1C101MDD1TD
NichiconNichicon
URZ1C101MDD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: URZ1C101MDD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.URZ1C101MDD1TD.pdf2.URZ1C101MDD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
URZ1C101MDD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia URZ1C101MDD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 787419 pcs Datuen fitxa 1.URZ1C101MDD1TD.pdf2.URZ1C101MDD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series URZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 172.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-11663-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 100µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
URZ1C101MDD1TA
URZ1C101MDD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 849791 pcs
Deskarga: URZ1C101MDD1TA.pdf
RFQ
URZ1C220MDD1TA
URZ1C220MDD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 1246028 pcs
Deskarga: URZ1C220MDD1TA.pdf
RFQ
URZ1C101MDD
URZ1C101MDD