URZ1A682MHD
NichiconNichicon
URZ1A682MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: URZ1A682MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.URZ1A682MHD.pdf2.URZ1A682MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
URZ1A682MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia URZ1A682MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71557 pcs Datuen fitxa 1.URZ1A682MHD.pdf2.URZ1A682MHD.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series URZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.33A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.5295A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 6800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 6800µF eskaerak General Purpose